74. Téli aukció
Tornyai János Lovak
175

Tornyai János (1869-1936)

Lovak

Olaj, fa, 47,5 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft