74. Téli aukció
Tornyai János Alföld, tájkép
17

Tornyai János (1869-1936)

Puszta

Olaj, papír, 22 x 27 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft