14. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Lovak a vízparton
216

Kernstok Károly (1873-1940)

Lovak a vízparton

Akvarell, tus, papír, 42x68 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 420 000 Ft