6. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Lovas, 1976
15

Tóth Menyhért (1904-1980)

Lovas, 1976

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalán dedikált: Pávó Anikónak szeretettel Tóth Menyhért 976. június 27
Kikiáltási ár: 600 000 Ft