6. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Portré
135

Tóth Menyhért (1904-1980)

Portré

Olaj, papír, 42,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: TM.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft