60. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Lovas
119

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Lovas

Olaj, vászon, 79,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft