60. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Lupa-szigeti Vénusz
128

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Lupa-szigeti Vénusz

Olaj, vászon, 110,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft