28. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Lovas kompozíció, 1962
154

Gábor Jenő (1893-1968)

Lovas kompozíció, 1962

Olaj, karton, 69,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J 62
Kikiáltási ár: 220 000 Ft