28. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Táncoló alak, 1962
86

Gábor Jenő (1893-1968)

Táncoló alak, 1962

Olaj, papírlemez, 48,5x35 cm
Jelezve balra lent: Gábor J. 62
Kikiáltási ár: 220 000 Ft