21. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovaskocsi a fogadó előtt, 1905 körül
233

Kádár Béla (1877-1956)

Lovaskocsi a fogadó előtt, 1905 körül

Olaj, karton, 66x95 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Gergely Mariann: Kádár Béla (1877-1956), Mű-terem Galéria, Budapest, 2002. június 7. – július 13., katalógus: 90.

169

Kádár Béla (1877-1956)

Táj figurákkal

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
220

Kádár Béla (1877-1956)

Mandolinozó nő

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
232

Kádár Béla (1877-1956)

Somogymeggyesi utca

Kikiáltási ár: 480 000 Ft