21. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Táj figurákkal
169

Kádár Béla (1877-1956)

Táj figurákkal

Akvarell, papír, 25x35 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

220

Kádár Béla (1877-1956)

Mandolinozó nő

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
232

Kádár Béla (1877-1956)

Somogymeggyesi utca

Kikiáltási ár: 480 000 Ft