63. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Lumaki meseváros, 1971
175

Bornemisza László (1910-1995)

Lumaki meseváros, 1971

Olaj, farost, 80x92 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 971.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft