63. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros Napkoronggal, 1970
18

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros Napkoronggal, 1970

Olaj, farost, 69,5x64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza 970; Signed on the reverse: Bornemisza L. 970
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft