74. Téli aukció
Bornemisza László Lumikki, mesevilág
126

Bornemisza László (1910-1995)

Lumikki

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza
Jelezve hátoldalon: Bornemisza László Lumikki
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft