72. Tavaszi aukció
Bornemisza László
76

Bornemisza László (1910-1995)

Lumikki, 1975 körül

Olaj, papírlemez, 57,5 x 44,5 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza
Jelezve hátoldalon: Bornemisza László "Lumikki" (o,f)
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 400 000 Ft