72. Tavaszi aukció
Bornemisza László mesevilág
117

Bornemisza László (1910-1995)

Sziget, 1975

Olaj, papír, farost, 17,5 x 17 cm
Jelezve balra lent: Bornemisza 975
Jelezve hátoldalon: Bornemisza Island
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft