75. tavaszi aukció
Bornemisza László, meseváros, Lumikki
50

Bornemisza László (1910-1995)

Lumikki kockásban, 1978

Olaj, farost, 22 x 15 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza 978
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft