75. tavaszi aukció
Bornemisza László (1910-1995) Mediterrán város I., 1985
88

Bornemisza László (1910-1995)

Mediterrán város I., 1985

Olaj, farost, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Bornemissza 1985
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft