40. aukció
Vaszary János macska állatportré
28

Macska párnák között

Olaj, vászon, 45x64 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 12 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Műgyűjtők Galériája 19. árverés, 123. tétel
•Kieselbach Galéria 21. árverés, 208. tétel

•A 121 legszebb magyar festmény.
Virág Judit Galéria, Budapest, 2009. 183. oldal