40. aukció
Vaszary János impresszionizmus
44

Varró nő, 1906

Olaj, falemez, 28x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J. 906
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria, 11. árverés, 137. tétel