27. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Macska virággal, 1964
70

Kondor Béla (1931-1972)

Macska virággal, 1964

Rézkarc, papír, 29x19 cm
Jelezve jobbra lent: Macska virággal, Kondor B., Jelezve balra lent: 50/15
Kikiáltási ár: 240 000 Ft