27. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Üvegfújó
69

Kondor Béla (1931-1972)

Üvegfújó

Rézkarc, papír, 19x25 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor Béla, Jelezve balra lent: 50/7
Kikiáltási ár: 240 000 Ft