26. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Madarak
34

Marosán Gyula (1915-2003)

Madarak

Olaj, vászon kartonon, 60x60 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Proveniencia: Zemplényi Magda hagyatékából