18. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Madárkalitka
175

Járitz Józsa (1893-1986)

Madárkalitka

Olaj, vászon, 73x100 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 460 000 Ft