18. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Zúzmara
179

Járitz Józsa (1893-1986)

Zúzmara

Olaj, vászon, 65x80 cm
Jelezve jobbra fent: Járitz, jelezve hátoldalon: Járitz Zúzmara
Kikiáltási ár: 420 000 Ft