61. aukció
Keserü Ilona (1933-) Madzagírás, 1969
182

Keserü Ilona (1933-)

Madzagírás, 1969

Zsineg, vászon, 74,5x88x16 cm
Jelezve hátoldalon: Keserü Ilona Madzagírás 1969
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: IKI.1969.953.

¦ I n.: Ilona Keserü Ilona – Önerejű képek 1959–1980. Szerk.: Aknai Katalin, Kisterem Galéria, Budapest, 2017.

Kiállítva :

¦ Keserü Ilona. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1978. október 1. – december 31. katalógus: szám nélkül

¦ Kalligráfia. Fészek Galéria, Budapest, 1982

¦ Keserü Ilona gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1983. december 21. – 1984. január 15. katalógus: szám nélkül

¦ Keserü Ilona festőművész kiállítása. Szombathelyi Képtár, Szombathely, 1993. július 15. – augusztus 22. katalógus: 19.

¦ Keserü Ilona. Kisterem, Budapest, 2014. május 31. – június 23. katalógus nélkül

¦ Színe–Java – Válogatás Keserü Ilona életművéből. Zsolnay Negyed-Pécsi Galéria M21, Pécs, 2016. március 11. – május 23. katalógus nélkül