64. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Magány 1.
198

Hincz Gyula (1904-1986)

Magány 1.

Olaj, akril, vászon, 70x90 cm
Jelezve vakrámán: Hincz Gyula Magány 1.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft