64. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Törekvés, 1976
147

Hincz Gyula (1904-1986)

Törekvés, 1976

Olaj, kollázs, szén, vászon, 109x85,5 cm
Jelezve balra lent: Hincz, Hátoldalon: Törekvés Hincz Gyula XIII. Bulcsu 18., 976
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft