3. Grafikai aukció
Anna Margit (1913-1991) Máglyán, 1965
6

Anna Margit (1913-1991)

Máglyán, 1965

Olaj, ceruza, vászon, 22,5 x 15,5 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit 965
Hátoldalon borítékban: Utólagos aláírás miatt bontottam fel. Anna Margit
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft