41. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Majális
109

Rudnay Gyula (1878-1957)

Majális

Olaj, vászon, 21x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:

• BÁV 35. árverés, 218. tétel

• korábban Völgyessy Ferenc gyűjteményében

• Rudnay Gyula emlékkiállítása.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1969. katalógus: 123.