41. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Társaság a szabadban, 1917
35

Rudnay Gyula (1878-1957)

Társaság a szabadban, 1917

Olaj, vászon, 44,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay 917
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft