61. aukció
Pinczehelyi Sándor, pop art, Pécsi Műhely, Coca-Cola
75

Pinczehelyi Sándor (1946)

Majdnem kilenc coca (Kilenc és fél Coca), 2003

Akril, vászon, 100 x 140 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi 2003
Jelezve hátoldalon: Pinczehelyi Sándor Majdnem kilenc coca 2003
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Pinczehelyi Sándor – Spájz. Pécsi Galéria, Pécs, 2006. július 1-30.
¦ Pinczehelyi Sándor: Látogatás. Művészeti Galéria, Érsekújvár, 2006. szeptember 7. – október 14.
¦ Reprintek és tárgyak. Centrális Galéria, Budapest, 2007. szeptember 18. – október 11.

REPRODUKÁLVA:
¦ A vizuális Jó pásztor a vállára vett világgal. Pinczehelyi Sándor pécsi, „évfordulós” kiállításáról. In: Pannon Tükör 2006/4., 46. oldal
¦ Kovalovszky Márta: Pinczehelyi Sándor. Pécsi Galéria és Vizuális Művészeti Műhely, Pécs, 2010. 279. o. (Kilenc és fél Coca címen)