56. aukció (2017 október)
Mészöly Géza (1844-1887) Major, 1880 körül
105

Mészöly Géza (1844-1887)

Major, 1880 körül

Olaj, fa, 38,5x58,5 cm
Jelezve balra lent: MG
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

9

Mészöly Géza (1844-1887)

Tanyarészlet, 1869

Kikiáltási ár: 500 000 Ft