62. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Malom, 1923
113

Szobotka Imre (1890-1961)

Malom, 1923

Olaj, papírlemez, 47x58 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I. Paulik Bélának 923
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft