74. Téli aukció
Gulácsy Lajos
87

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Malom árok

Tus, akvarell, papír, 11,5 x 10,5 cm
Jelezve jobbra lent: GL
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft