74. Téli aukció
Gulácsy Lajos hárfa, instrumentum, Mona Lisa
120

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Régi instrumentumon játszó hölgy, Hárfázó nő (Antique hangulat), 1910 körül

Olaj, papírlemez, 97 x 68,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 100 000 000 Ft
Becsérték: 200 000 000 - 300 000 000 Ft