17. aukció
Vaszary János mandulafa mandulavirágzás
117

Mandulakert Józsefpusztán

Olaj, vászon, 71x95 cm
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Proveniencia: Vaszary János testvérének, Vaszary Mihálynak – Józsefpuszta gazdasági intézőjének – majd unokáinak a tulajdonában