17. aukció
Vaszary János női portré
109

Merengő

Olaj, vászon, 47x43 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Proveniencia: Vaszary János testvérének, Vaszary Mihálynak, majd leszármazottainak tulajdonában