29. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Marionettfigurák I.
179

Schéner Mihály (1923-2009)

Marionettfigurák I.

Olaj, farost, 70,5x100 cm
Jelezve jobbra fent: Schéner
Kikiáltási ár: 380 000 Ft