29. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Arles-i táj
130

Schéner Mihály (1923-2009)

Arles-i táj

Olaj, farost, 57x78 cm
Jelezve balra lent: Schéner M
Kikiáltási ár: 180 000 Ft