74. Téli aukció
Csók István folklór
143

Csók István (1865-1961)

Mariska, 1910-es évek

Olaj, fa, 30,5 x 20 cm
Jelezve balra lent: Csók I
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft