13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bak Imre kortárs, minimalizmus, új geometria, neo minimalizmus
113

Bak Imre (1939-2022)

Masnis kő I., 2008

Akril, vászon, 75 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Masnis kő I. Bak / 2008
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft