13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bak Imre kortárs, minimalizmus, új geometria, neo minimalizmus
100

Bak Imre (1939-2022)

Kék rapszódia, 2005

Akril, vászon, 82 x 120,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bak 2005 Kék rapszódia
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft