73. őszi aukció
Balázs János naiv festészet
19

Balázs János (1905-1977)

Maszkok

Olaj, vászon, 51 x 63,5 cm
Jelezve balra lent: Balázs János.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft