73. őszi aukció
Balázs János naiv festészet
91

Balázs János (1905-1977)

Vízió

Olaj, vászon, 68 x 75 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Balázs János kiállítása. Kieselbach Galéria, 2005. március 1–23.