56. aukció (2017 október)
Frank Frigyes (1890-1976) Mátrafüredi táj, 1976
140

Frank Frigyes (1890-1976)

Mátrafüredi táj, 1976

Olaj, vászon, 75,5x100 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 976 Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes (Munkácsy I. díjas kiv. érd. műv.) „Mátrafüredi táj” 1976 III.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 339.In: Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Budapest, Képzőművészeti Kiadó, 1987.

Kiállítva:Frank Frigyes, Egy magyar expresszionista. Aulich Art Galéria, Budapest, 2004. február, katalógus nélkül
Frigyes Frank. Sotheby’