56. aukció (2017 október)
Frank Frigyes (1890-1976) Dáliák
35

Frank Frigyes (1890-1976)

Dáliák

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 650 000 Ft