25. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Mecset Tuniszban
182

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Mecset Tuniszban

Olaj, vászon, 50x61 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla Tunis
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 40. In.: Telepy Katalin: Iványi Grünwald Béla. Képzőművészeti, Budapest, 1985.

Feltehetőleg kiállítva: Grünwald Iványi Béla gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1906. február, katalógus: 30. (Utcarészlet Tunisban címen)