25. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tisztáson
239

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tisztáson

Olaj, vászon, 75,5x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald
Kikiáltási ár: 950 000 Ft