23. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Mediterrán parkrészlet, 1935
131

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Mediterrán parkrészlet, 1935

Olaj, vászon, 50,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Gáll F. 935
Kikiáltási ár: 140 000 Ft